Студентка ТНПУ – переможниця Міжнародного конкурсу педагогічної майстерності
Щиро вітаємо студентку групи СОУМАск-11 Христину Козловську та наукового керівника, кандидата філологічних наук Галину Вишневську, із блискучою перемогою у Міжнародному конкурсі педагогічної майстерності «Teacher`s world prize»!
Перемога у Міжнародному конкурсі педагогічної майстерності «Teacher`s world prize»
Переможниця конкурсу студентка Христина Козловська та науковий керівник Галина Вишневська
Перемога у номінації «Методична презентація» з розробкою «Інноваційні технології викладання української мови у школі з використанням цифрових платформ» є переконливим свідченням Вашої фахової майстерності, творчого підходу та прагнення впроваджувати сучасні освітні технології. Цей успіх надихає студентську спільноту й усіх, хто прагне розвитку української мови та інноваційних методів навчання.
Творчий конкурс інноваційної освітньої екосистеми AdverMAN Education, національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Учасники отримують фахове оцінювання, призи, а також, додатково, просування і рекламу в Україні, Європі, США і Канаді. Кілька етапів змагання дозволили учасникам продемонструвати найкращі ідеї та інноваційні підходи у викладанні.
Бажаємо подальших професійних здобутків, невичерпної енергії та нових наукових відкриттів! Нехай ваші досягнення й надалі слугують яскравим прикладом цілеспрямованості, взаємопідтримки та віри в успіх!
Викладач кафедри української мови та славістики
Галина Вишневська
Кікінежді Оксана Михайлівна – докторка психологічних наук, професорка кафедри психології, співавторка підручників та посібників з основ здоров'я, дослідниця ґендерних питань.
Книжкова виставка проф. Оксани Кікінежді
Гром'як Роман Теодорович – український літературознавець, літературний критик, громадський діяч, кандидат філософських наук, доктор філологічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи, член спілки письменників України.
Роман Теодорович Гром’як належав до того покоління українських літературознавців, яке треба було б назвати «батьківським», «поколінням вчителів». Це покоління взірцеве у всіх відношеннях: дивлячись на його представників, науковці наступних, молодших поколінь могли вчитися того, як треба ставитися до науки, розуміти літературу, вчиняти щодо оточуючих. Роман Теодорович виростив прекрасну наукову школу, його учні сьогодні теж стають орієнтиром для тих, хто тільки починає свій шлях у літературознавстві.
Книжкова виставка проф. Романа Гром'яка
Алексієвець Микола Миронович – український учений-історик, педагог, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, член НСКУ.
Микола Алексієвець, без сумніву, є особистістю, глибоко зануреною у свою професійну діяльність й повністю відданою науці, й водночас, викладачем і керівником високого ґатунку, що ніколи не знає втоми, наполегливим у всіх своїх устремліннях.
Книжкова виставка проф. Миколи Алексієвця
Мельничайко Володимир Ярославович – український мовознавець, доктор педагогічних наук, професор.
В Україні досить відоме ім'я авторитетного вченого-методиста, науковця, публіциста, есеїста і ще й гарного поета, хоча вірші свої, на жаль, ніколи не друкував. В. Мельничайко один із небагатьох у нашій галузі спеціалістів, яким важко підібрати ярлик, коли не знаєш доктор яких він наук. Мовознавець? Методист? А може літературознавець? І те, й інше, і всюди без поверховості, здавалось би, неминучої при такій широті зацікавлень.
Книжкова виставка проф. Володимира Мельничайка
Дочірні категорії
Видання працівників ТНПУ Кількість статей: 0
ВИДАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ТНПУ
Підручники, навчальні посібники, лекції, методичні рекомендації працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
Науковці ТНПУ Кількість статей: 1
Університет на сторінках ЗМІ Кількість статей: 7
Видання працівників 2019 р. Кількість статей: 10